O nas

SENSI GLOBAL Sp. z o. o prowadzi sprzedaż artykułów terapeutycznych od 2020 roku. Naszym celem jest zbudowanie silnej pozycji na rynku będącej efektem wieloletniej pracy w branży terapeutycznej i rekreacyjnej. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które teraz pozwala nam oferować Państwu najlepszy sprzęt terapeutyczny pochodzący od znanych i cenionych na całym świecie producentów oraz służyć naszym Klientom kompetencją i profesjonalną poradą. Nasz asortyment gromadzony jest po to, by pomóc Państwu i Państwa dzieciom w regulacji układu nerwowego oraz stymulowaniu równowagi.

Budujemy i rozwijamy przyjazny i godny zaufania sklep pod kątem przyjaznych Klientom zakupów. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym będą one przebiegały komfortowo
oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

W naszym Sklepie Internetowym zamówienia można składać przez całą dobę. Dużą zaletą tego typu rozwiązania jest szybkość złożenia zamówienia (zajmuje to zaledwie kilka minut). Obsługa naszego sklepu cały czas czuwa nad prawidłową realizacją zamówień, a w razie potrzeby odpowie na każde pytanie i wyjaśni każdą wątpliwość. Warto wiedzieć, że dostawy towaru realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich.

Profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i uwaga, jaką poświęcamy każdemu klientowi, czynią nas w branży firmą zaufaną i cenioną. Przez cały czas dynamicznie się rozwijamy, co wpływa na wciąż rosnącą ilość obsługiwanych przez nas klientów. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do grona zadowolonych użytkowników naszego serwisu.